Modell Divatiskola Iparművészeti, Ruha-és Bőripari Szakközépiskola és Szakiskola
Tanévkezdés
Az első tanítási nap szeptember 1-jén lesz. Az első óra minden osztálynak 7.45-kor kezdődik. Ezen a napon öt osztályfőnöki órát tartunk.

A tankönyvek átvételéhez tanulóink hozzák magukkal a befizetést igazoló dokumentum (csekk, átutalási bizonylat) eredeti példányát bemutatásra, ezenkívül ennek másolt (fénymásolt, szkennelt vagy lefotózott és kinyomtatott) példányát is leadásra.

Őszi érettségi │2014
Az október-novemberi érettségire jelentkezhetsz iskolánkban, ha
- valamely tárgyból még nincs meg az érettségid
- javítani szeretnél korábbi eredményeden
- emelt szintű érettségit tennél
- a meglévőkön kívül más tárgyból is érettségizni kívánsz.

A jelentkezéshez szükséges:
- középiskolai bizonyítvány
- érettségi bizonyítvány vagy törzslap kivonat
- mentességről szóló igazolás (ha van)
- személyi igazolvány

A pótló és az első javítóvizsga kivételével az érettségi díja középszinten 15.000 Ft, emelt szinten 25.000 Ft tantárgyanként.
Jelentkezni a tanügyi titkárságon lehet (112 szoba), a határidő 2014. szeptember 5. (péntek)

Pótfelvételi │ 8. osztály után
Iskolánkban pótfelvételire van lehetőség TEXTIL DESIGN (TEXTILMŰVES) szakra. A felvétel feltétele az általános iskolában elért eredmény (5., 6., 7. 8. év végi osztályzatok).
TX 5 s
(Nagyításért kattints a képre!)

Jelentkezés │ Nappali OKJ-s képzések

Még jelentkezhetsz 2014 szeptemberében induló képzésre.

É
rettségi után

Művészet, közművelődés, kommunikáció szakmacsoport:
  DS 2 s        - Divat- és stílustervező (2 év)

(Nagyításért kattints a képre!)

Sikeresen befejezett 10. évfolyam után
         - Női szabó (2 év)
         - Bőrdíszműves (2 év)

Modell Divatiskola Iparművészeti, Ruha- és Textilipari Szakközépiskola és Szakiskola, Minden jog fenntarva! © 2009, http://www.modelldivatiskola.hu, e-mail: info@modelldivatiskola.hu