uj.banner
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Modell Divatiskolája,
Iparművészeti, Ruha-és Bőripari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Szakközépiskolai, szakiskolai képzések | Érettségi utáni szakképzések | Szakiskolai OKJ-s képzések | Felnőttoktatás | Esti képzések
Azért szeretem Koreát, mert… – Videópályázat

2012. április 23.

A Koreai Köztársaság Külügy- és Kereskedelmi Minisztériuma videoklip készítő pályázatot hirdet. A versenyen, amelynek a célja az ázsiai ország népszerűsítése, bárki részt vehet, aki nem koreai állampolgár. A megmérettetés részeként a jelentkezési lap kitöltése mellett, egy legfeljebb 3 perces videót kell feltölteni a YouTube-ra, vagy valamelyik legális videó megosztó portálra.

A videoklip témája, hogy a pályázó miért szereti Koreát, melyek a személyes benyomásai az országról, a hagyományos koreai kultúráról, az ázsiai ország popzenéjéről, a tájról, az ottani gazdasági fejlődésről. A videofilm bármilyen képalkotó módszerrel elkészíthető, akár még mobiltelefonnal is.

A versenyre való jelentkezés határideje: 2012. május 20.

Eredményhirdetés: 2012. június 11.

Nyeremények:

A szervezők 11 győztes hirdetnek a verseny végeztével: a Nagydíjat megnyerő pályázó nyer egy koreai gyártmányú autót, egy egyhetes koreai utat teljes ellátással, valamint részvételi lehetőséget egy koreai popzenei eseményen. Az arany-, ezüst-, és bronzérmeket nyerők gazdagabbak lehetnek egy-egy koreai gyártmányú laptoppal vagy táblagéppel, illetve digitális kamerával.

A versenyen a videoklip feltöltésével illetve az alábbi linken található jelentkezési lap kitöltésével lehet elindulni. A kitöltött űrlapot a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ; illetve a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címre várják a szervezők 2012. május 20-ig.

Bővebb információ a Koreai Kulturális Központ oldalán található

 

esza hu_v863-300x272

ALUMNI -
VEKOP-8.6.3-16-2017-00006

Idegen nyelvi készségek fejlesztése

hatartalanul logo

Határtalanul!
a nemzeti összetartozás
operatív programja

Idegen nyelvi készségek fejlesztése

infoblokk kedv_final_RGB_ESZA_felso-300x210

VEKOP-8.5.1-17-2017-00003
"Idegen nyelvi készségek
fejlesztése"

Idegen nyelvi készségek fejlesztése

infoblokk kedv_final_RGB_ESZA_felso-300x210

VEKOP-8.6.3-16-2017-00006
„BKSZC – Bátorság, Komplexitás,
Szinergia és Célszerűség a
Szakképzésért”


ruha
palyazat
konyvtar
szakmai gy
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Modell Divatiskolája, Iparművészeti, Ruha-és Bőripari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Minden jog fenntarva! © 2009,
http://www.modelldivatiskola.hu, e-mail: info@modelldivatiskola.hu
Elérhetőségek: Főépület - 1133 Budapest, Vág u. 12-14. Telefon: +36 1 351 05 14, Fax: +36 1 351 10 93, Tanműhely - 1134 Budapest, Szabolcs u. 27. Telefon: +36 1 412 27 50