Nemzetközi ifjúsági táborok

Német-magyar (Koblenz-Budapest) diákcsereprogram!!!

2009. szeptember 29. és október 6. között, a húsz éve tartó csereprogram keretében idén a német diákok látogatnak Budapestre Koblenz-ből, akiket fogadócsaládként vendégül láthattok egy hétre. A következő tanévben a vendéglátó magyar diákok Németországba utazhatnak! A program kiváló lehetőség a nyelvgyakorlásra a német kultúra megismerésére!

Jelentkezőket várunk, akik vendégül látnának német diákokat !!!

A tanulók hiányzása a csereprogram ideje alatt igazolt, de az elmaradt tananyag pótlása kötelező!
A jelentkezéshez adatlapot a tanulók Jakab Katától vehetnek át, a Könyvtárban!
Leadási határidő: 2009. szeptember 18. (Könyvtár)

További információk a csereprogramról:

Koblenz a Rajna-vidéki Pfalz tartomány északi részének gyöngyszeme, Németország legrégebbi települései közé tartozik, kb. kétezer éves. Mainz és Ludwigshafen után a harmadik legnagyobb város a tartományban, egyetemi székhely.

Az egy hetes csereprogramban számos kulturális élmény, együtt töltött szórakozási lehetőség és közös óralátogatások várnak a résztvevőkre.

Az egy hetes program képei az iskola honlapján a Képgaléria/Nemzetközi kapcsolataink/Koblenz-i diákcsereprogram 2008. szeptember 11-18. menüpont alatt megtekinthetők!
Módosítás dátuma: 2009. december 15. kedd, 10:03