Intranet
Tisztelt kollégák,
a tiszta szoftver programmal kapcsolatban a baloldali menü (Tiszta Szoftver) menüpont alatt tudhattok meg többet!

Az Intranet hozzáférés keretében a következő szolgáltatásokat biztosítjuk:

Hozzáférés a következő hálózati megjatókhoz:
A belépés https, titkosított csatornán történik! A mappákhoz való hozzáférés az Internetről korlátozott, csak OLVASÁSI JOG!

Kozos Az iskola összes dolgozója bejelentkezés után hozzáférhet
Kozismereti A közismereti tanárok közös mappájának hozzáférése
Muveszeti A művészeti tanárok közös mappájának hozzáférése
Szakmaie A szakmai elmélet tanárok közös mappájának hozzáférése
Szakmaigy A szakmai gyakorlat tanárok közös mappájának hozzáférése

A hálózati meghajtók a kollégák részére a Vág utcai és a Szabolcs utcai épületben egységesen jelennek meg.

A belső hálózatból az (Internetre) meghajtóra feltöltött anyagok jelennek meg a Diákok számára zárt hozzáférésű anyagként. Kérünk mindenkit, hogy a feltöltött anyagokat tegye értelemszerűen mappába!

Ingyenes antivírus program otthonra a Microsoft-tól!

Azon felhasználók, akik eredeti MS operációs terméket használnak díjmentesen igénybe vehetik a következő linken a Microsot saját vírusvédelmi megoldását.

A program Windows XP, Windows Vista ill. Windows 7 (32, 64 bites) operációs rendszerekhez használható.
Kérünk mindenkit, hogy aki nem rendelekzik az otthoni gépén antivírus szoftverrel feltétlenül éljen ezzel a lehetőséggel!
Módosítás dátuma: 2017. augusztus 17. csütörtök, 17:21