Addiction performance

A két éves munka összegzése a káros szenvedélyek elleni küzdelem és megelőzés jegyében. A performance az olaszországi projektzáró rendezvényen került bemutatásra, fény, hang,  mozgás és látványelemek felhasználásával. A show a projektet koordináló diákok közreműködésével valósult meg.

Comenius nap 2010. március 4. divatbemutató

A résztvevő országok ugyanazon a napon tartották ezt a rendezvényt, célja: szakértők bevonásával az iskolán belül szélesebb tájékoztatást és a megelőzés lehetőségeinek bemutatása volt. Ezen a napon egy divatbemutató került megrendezésre, ahol bemutatták a káros szenvedélyek szellemében készült ruhakölteményeket.

Képek a divatbemutatóról itt érhetőek el!

Az első éves munka összegzése

A projektben résztvevő diákok országonként bemutatták egymásnak az egy év alatt végzett munkát, elemezték az azonosságokat, megkeresték a különbségeket, majd erről prezentációt tartottak a spanyolországi Galapagar városban.

Összesítő táblázat az intézményi és jogi szabályozásról

Közösen kidolgozott, azonos szempontrendszer alapján az országokra jellemző intézményi és jogi háttér feltérképezése. Azonosságok és különbségek elemzése

2010-2011-es éves munka összegzése és bemutatása

Az év folyamán elért eredményeket, tapasztalatokat, kreatív ötleteket az első év tapasztalataira építve, a megelőzésre koncentrálva az olaszországi (Bormio) projekttalálkozó keretén belül mutatták be egymásnak a résztvevő országok.

A kapcsolódó dokumentumokat ide kattintva érheti el!

Módosítás dátuma: 2011. október 03. hétfő, 12:00