uj.banner
Budapesti Komplex SZC Kreatív Technikum
Általános Iskola 8. osztály utáni képzések | Érettségi | Felnőttképzés | Nyelvi képzések
Gazdálkodj drogosan

A Gazdálkodj drogosan társasjátékot egy bemutatkozással kezdtük


Ezután a jelenlevőket csoportba osztották. Az első csoport írt néhány kérdést az alkoholról. A második csoport a drogokról készített kérdéseket. A harmadik csoport feladata az volt, hogy az egészséges életmódról és a sportról írjon kérdéseket. A négyes számú csoportnak el kellett készítenie a társasjáték alapjait, amit nagyon izgalmasnak találtak a résztvevők. Ezek után a csoportok kiegészítőket gyártottak a társasjátékot, pl.: anyagból bábut és papírból dobókockát. Végezetül összeállt a társasjáték. Végül a diákok kitöltöttek egy elégedettségi kérdőívet.

angol_zaszlo

The board game making group


The board making group started the class activity with an introductiory game. After that the groups were divided into sections. The first group wrote some questions about alcohol and the second group  about drugs. The third group had to set up questions concerning  sport activities and healthy lifestyle. The group number  four had to prepared the basic of the board game, which was quite exciting for participants. Later the group also had made dices and counters  from clay. Finally, the pieces of the boardgame were made. Beside this, in groups basic topics such as tolerance, cooperative work etc… were explained and the students were working on them. Even illustrations were drawn. The students were satisfied with thier creation and at the end of the group work they filled in a feedback.
Módosítás dátuma: 2010. október 26. kedd, 19:08
 

esza hu_v863-300x272

ALUMNI -
VEKOP-8.6.3-16-2017-00006

Idegen nyelvi készségek fejlesztése

hatartalanul logo

Határtalanul!
a nemzeti összetartozás
operatív programja

Idegen nyelvi készségek fejlesztése

infoblokk kedv_final_RGB_ESZA_felso-300x210

VEKOP-8.5.1-17-2017-00003
"Idegen nyelvi készségek
fejlesztése"

Idegen nyelvi készségek fejlesztése

infoblokk kedv_final_RGB_ESZA_felso-300x210

VEKOP-8.6.3-16-2017-00006
„BKSZC – Bátorság, Komplexitás,
Szinergia és Célszerűség a
Szakképzésért”

ruha
konyvtar
szakmai gy
Budapesti Komplex SZC Kreatív Technikum
Minden jog fenntarva! © 2009,
http://www.modelldivatiskola.hu, e-mail: titkarsag@kreativtechnikum.hu
Elérhetőségek: Főépület - 1133 Budapest, Vág u. 12-14. Telefon: +36 1 351 05 14, Fax: +36 1 351 10 93, Tanműhely - 1134 Budapest, Szabolcs u. 27. Telefon: +36 1 412 27 50