Erasmus+ KIKÖTŐ (KItekintő – KözelíTŐ)

SZERZŐDÉSSZÁM: 15/KA1SE/310
Projekt időszak: 2015.12.31. és 2016.12.30.

A projekt összefoglalása:

KIKÖTŐ – KItekintő KÖzelíTŐ
elnevezésű projektünket diákjaink és kollégáink számára is egy olyan  kiindulópontnak  tekintjük,  amely  elősegíti  az  EU  értékeinek,  kulturális  örökségeinek megismerését.  A  különböző  nemzetiségű  és  nyelvű  európai  polgárokkal  való  találkozás betekintést ad a résztvevő országok oktatási és nevelési módszereibe, rendszerébe valamint elősegíti  a  pedagógiai  stratégiai  kapcsolatok  kialakítását.  Növeli  európai  kulturális  és  nyelvi sokszínűséggel  kapcsolatos  tudatosságunkat,  a  közösséghez  tartozás  érzését,  kölcsönös megértést és toleranciát és hozzájárul európai identitásunk kialakulásához.

A honlapunkon található projektet az Európai Bizottság támogatta!